Hostal Casa Madre Naturaleza
Hostal Casa Madre Naturaleza Cancún ligger i Puerto Juarez område.
Gæsterne kan finde Cristo Rey-kirken inden for 2 km og Fernando Toro Valenzuela Stadion inden for 2,1 km fra indkvartering. Afstanden mellem Cancúns bycentrum og indkvarteringen er 4 km. Det nærmeste busstoppested er Rehoyada, inden for kun 850 meter.
Overnatningsstedet byder på 6 gæsteværelser, som er indrettet med et påklædningsområde og et skrivebord for et behageligt ophold i Cancún. Gæsterne kan gøre brug af separat toilet og en bruser i hvert badeværelse.
Gæsterne kan nyde et måltid på Camaron Ambulante og Restaurant EL ATAJO, som ligger ca. 5 minutters gang fra Hostal Casa Madre Naturaleza.
- Lufthavne
- Isla Mujeres lufthavn15 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
Måltider og drinks
- Udendørs spiseområde
På værelset
- Wi-Fi på værelserne
- Omklædningsområde
- Spisebord
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🕗
Hvad er det seneste, vi kan tjekke ud fra Hostal Casa Madre Naturaleza hotel?
Kunder skal være klar til at tjekke ud fra Hostal Casa Madre Naturaleza hotel ved 13:00. - 💵
Hvad er prisen for et værelse i et Hostal Casa Madre Naturaleza hotel?
Den gennemsnitlige værelsespris i et Hostal Casa Madre Naturaleza hotel er 51$. For mere specifik information, kontakt hotellets personale. - ❓
Kan jeg booke et værelse med et arbejdsområde i Hostal Casa Madre Naturaleza hotel?
Ja, nogle af værelserne på Hostal Casa Madre Naturaleza hotel har arbejdsrum.